Вакансія Администратор ресторана, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Администратор ресторана (Линкор, компания). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Готельний бізнес / Администратор ресторана

На 02.08.2021 в нашій базі:  67 вакансій,   421 резюме

Вакансія: Администратор ресторана (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><br /></p> <p><strong>В ГК «Эдем», который находится в Одесской обл., пгт. Затока, требуется администратор ресторана с о/р.</strong></p> <p>Требования:</p> <ul><li>Порядочность,</li><li>честность,</li><li>качественное выполнение поручений и заданий.</li><li>Быть активным во всех происходящей жизни в ресторане</li><li>Опыт работы на аналогичной должности не менее 1 года</li></ul><p>Основные обязанности:</p> <ul><li>управление и контроль успешной работы ресторана;</li><li>подбор и обучение персонала, формирование команды ресторана;</li><li>обеспечение соблюдения стандартов компании в кафе, качества работы и непосредственно обслуживания гостей;</li><li>контроль бесперебойной административно-хозяйственной деятельностью ресторана;</li><li>соблюдение финансовой и трудовой дисциплины сотрудниками ресторана;</li></ul><p>Условия работы и компенсации:</p> <ul><li>Ставка 600 грн. в день + 1 % от кассы ресторана</li><li>Проживание и питание</li><li>Дружный коллектив</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Прачка ТОВ «Тропіканка» 15000 грн.
Горничная ТОВ «Тропіканка» 10000 грн.
Прачка ТОВ «Тропіканка» 15000 грн.
Менеджер з туризму КарпатТур, агентство 15000 грн.
Прачка ТОВ «Тропіканка» 15000 грн.
Сантехник-электрик ТОВ «Тропіканка» 15000 грн.
Горничная ТОВ «Тропіканка» 10000 грн.
Горничная ТОВ «Тропіканка» 10000 грн.
Сантехник-электрик ТОВ «Тропіканка» 15000 грн.
Дворник в отель ОРК «Гостинный Двор» 150 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: