Вакансія Вчитель англійської мови, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Вчитель англійської мови (Приватна школа «Харківський колегіум»). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Наука, освіта, переклади / Вчитель англійської мови

На 04.06.2023 в нашій базі:  115 вакансій,   453 резюме

Вакансія: Вчитель англійської мови (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«Харківський колегіум»</strong> шукає в дружню родину вчителя англійської мови для початкової та середньої школи. В пріоритеті шукаємо кандидатів з Харкова, щоб в перспективі проводити заняття офлайн, коли з'явиться така можливість.</p> <p>Є облаштоване місце та швидкий інтернет у разі дистанційного та змішаного навчання.</p> <p><strong>«Харківський колегіум» — це:</strong></p> <ul><li>25 років досвіду;</li><li>близько 90 першокласних колег та колежанок;</li><li>більше 500 задоволених учнів та батьків.</li></ul><p><strong>Ми цінуємо наших учителів, тому пропонуємо кращі умови:</strong></p> <ul><li>компактні групи;</li><li><strong>гідну </strong>заробітну плату відповідно до ваших знань та навичок;</li><li>облаштоване для вас робоче місце.</li></ul><p><strong>Що ми очікуємо від Вас? Ви:</strong></p> <ul><li>якісно проводите заняття, використовуючи інтерактивні платформи;</li><li>відповідальна та комунікабельна людина;</li><li>швидко знаходите підхід до учнів.</li></ul><p>Якщо на попередні пункти Ви відповіли «<strong>ТАК</strong>», тоді сміливо телефонуйте за телефоном, вказаним у вакансії або надсилай своє резюме на ел. скриньку!</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вихователь дитячого садка Асоціація Дніпровських Ск... 10000 грн.
Вчитель трудового навчання Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Вчитель фізики Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Асистент учителя Василівський ліцей Вигодя... 12000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Вчитель англійської мови Бойко, авторская школа договірна
Вчитель початкових класів Бойко, авторская школа договірна
Вихователь дитячого садка Бойко, авторская школа 400 грн.
Вихователь в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Няня в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: