Вакансія Ріелтор, менеджер з продажу нерухомості, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Ріелтор, менеджер з продажу нерухомості (Агенція нерухомості «LTD Estate»). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Нерухомість та страхування / Ріелтор, менеджер з продажу нерухомості

На 22.02.2024 в нашій базі:  135 вакансій,   313 резюме

Вакансія: Ріелтор, менеджер з продажу нерухомості (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У зв'язку з розширенням нашої агенції LTD Estate у місті Київ, ми шукаємо майбутніх колег для нашої команди. Нам важливо бачити в наших рядях як досвідчених фахівців, так і тих, хто тільки починає свій шлях у сфері нерухомості. Наша компанія готова надати якісне навчання та підтримку. Основними критеріями є ваше бажання вчитися та рішучість діяти.</p> <p>Наші філії розташовані у містах:</p> <ul><li>Харків</li><li>Дніпро</li><li>Київ</li></ul><p>Переваги роботи у нас включають:</p> <ul><li>Безкоштовне та якісне навчання, навіть з нуля.</li><li>Сучасний та комфортний офіс у центрі міста.</li><li>100% оплата реклами з боку компанії.</li><li>Високий відсоток від угоди.</li><li>Наявність CRM-системи з актуальними об'єктами нерухомості.</li><li>Інформаційна та юридична підтримка на всіх етапах роботи.</li><li>Корпоративи за рахунок компанії.</li><li>Перспектива кар'єрного росту.</li><li>Бонусна система заохочення співробітників.</li></ul><p>Ваші обов'язки включатимуть в себе:</p> <ul><li>Пошук клієнтів для купівлі/продажу/оренди нерухомості та активний контакт з 30-50 клієнтами щодня через телефон та месенджери.</li><li>Консультування клієнтів щодо вибору нерухомості, її вартості та умов оформлення.</li><li>Організація показів об'єктів нерухомості під час продажу/оренди (принаймні 5 зустрічей щодня).</li><li>Переговори, перевірка та підготовка документації для угод з нерухомістю.</li><li>Ведення бази даних компанії заявок клієнтів та об'єктів нерухомості.</li></ul><p>Прошу вас уважно відноситися до наступних моментів:</p> <ul><li>Ми очікуємо від наших співробітників пунктуальності та надійності виконання зобов'язань. </li><li>Ми вітаємо сильних та впертих особистостей, які здатні подолати всі труднощі на шляху до успіху. </li><li>Наша команда цінує активних та завзятих колег, які завжди готові докладати зусиль для досягнення спільної мети.</li></ul><p>Якщо вас зацікавила наша пропозиція та ви відповідаєте нашим вимогам, будемо раді вас бачити у нашій команді!</p> <p> </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по сдаче в аренду торговых площадей ООО «М-Сервис» 20000 грн.
Спеціаліст по роботі з клієнтами (нерухомість) Салтівка Салтівське агентство неру... 50000 грн.
Риелтор Капитал договірна
Фінансовий консультант Гордієнко Юрій Петрович 40000 грн.
Адміністратор денної зміни. Оберіг, компанія 10000 грн.
Риелтор в Агентство Недвижимости АН «Материк» (ФЛП Козачен... 75000 грн.
Менеджер по работе с недвижимостью Корпорация «Атланта» 25000 грн.
Рієлтор - агент з нерухомості (офіс на Салтівці) Салтівське агентство неру... 50000 грн.
Управляющий небольшим хостелом, админ. ФОП Харлашкина А. П 19111 грн.
Заведующий небольшим хостелом семейного типа. Жильё. ФОП Харлашкина А. П 20111 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: