Вакансія Адміністратор рецепції/ Керуючий, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Адміністратор рецепції/ Керуючий (Центр сімейного дозвілля (ФОП Кобець О.С.)). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Офісний персонал / Адміністратор рецепції/ Керуючий

На 22.05.2024 в нашій базі:  147 вакансій,   315 резюме

Вакансія: Адміністратор рецепції/ Керуючий (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>АДМІНІСТРАТОР</strong><br /></p> <p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p>Центр сімейного дозвілля в Голосіївському районі м. Києва (проспект Науки) запрошує на роботу в нашу дружню команду Адміністратора/ Керуючого, готового якісно надавати послуги та бути зацікавленим в своїй роботі. </p> <p>Досвід роботи бажано від 1 року. </p> <p><strong>Кого ми чекаємо:</strong></p> <ul><li>Ініціативну, творчу, активну, життєрадісну людину, яка любить свою роботу та отримує задоволення від неї, відчуває людей, чує та вміє сприймати їх такими, які вони є;</li><li>Людину, яка розбирається в організації робочого процесу та вміє залучати клієнтів та спілкуватись з ними.</li></ul><p><strong>Основні задачі:</strong></p> <ul><li>комунікація з клієнтами, залучення клієнтів, консультації клієнтів щодо розкладу занять;</li><li>відповідати на дзвінки клієнтів, вести переписку з клієнтами; </li><li>вносити дані клієнтів в програму обліку клієнтів CRM;</li><li>робити короткі відео та фото занять та викладати їх в сторіс в соці мережі;</li><li>бути грамотним, ввічливим, доброзичливим, не конфліктним;</li><li>вміти спілкуватись на українській мові;</li><li>орієнтованість на інтерес дитини та її батьків!</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>вища освіта (бажано педагогічна);</li><li>досвід роботи з дітьми та дорослими;</li><li>грамотна мова (володіння українською мовою);</li><li>поважне ставлення до особистості людини;</li><li>відповідальність, порядність, стресостійкість, пунктуальність та дисциплінованість.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Неповна зайнятість. Графік роботи оговорюється.</li> <li>З/п за домовленістю (оговорюється на співбесіді). Премії за результатами роботи.</li> <li>Комфортні умови праці, хороша зарплата, дружній колектив, своєчасна оплата.</li> </ul><p>Будемо раді Вас бачити! </p> <p></p> <p>Якщо вас зацікавила наша пропозиція та ви готові допомагати розвивати наш Центр разом, надішліть ваше резюме за адресою: </p> <p>Ми обов’язково з Вами зв’яжемось </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу ФОП Пилявський А.В. 10000 грн.
Помічник головного бухгалтера Koster, ООО 30000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 35000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Менеджер по административной деятельности Версия Люкс 15000 грн.
Адміністратор Мережа дошкільних закладі... договірна
Помічник керівника (дистанційно) Еверест-Тер 12000 грн.
Менеджери з роботи з кліентом ТОВ Спецгідротранс 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: