Вакансія Поліцейський, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Поліцейський (Управління поліції охорони в Херсонській області). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансія: Поліцейський (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>На службу в поліцію можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають повну загальну середню освіту, володіють українською мовою, відповідають необхідним професійним, особистим якостям, рівню фізичної підготовки та стану здоров’я.</p> <p>До службових обов’язків за вказаними посадами входить, охорона об'єктів та квартир громадян, забезпечення публічної безпеки.</p> <p>Грошове забезпечення від 18000 гривень (залежить від займаної посади, звання, стажу служби в поліції).</p> <p>Соціальне забезпечення згідно діючого законодавства (щорічно надається відпустка від 30 календарних днів; безкоштовне медичне обслуговування у відомчій поліклініці та госпіталі; можливість отримати пенсійне забезпечення після 25 років служби та ін.)</p> <p>Професійна підготовка за міжнародними стандартами (навчання 6 місяців)</p> <p>Звільнення на час служби в Національній поліції України від призову на строкову військову службу.</p> <p>Можливість отримати вищу освіту без плати за навчання у закладах системи МВС.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор відеоспостереження Topguard Sequrity 13500 грн.
Оператор відеоспостереження Topguard Sequrity 12100 грн.
Оператор відеоспостереження Topguard Sequrity 13600 грн.
Охоронник Topguard Sequrity 14880 грн.
Охранник (вахта) Ягуар Плюс 11500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» договірна
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 7500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 7500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 7500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: