Вакансія Поліцейський, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Поліцейський (Управління поліції охорони в Херсонській області). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансія: Поліцейський (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>На службу в поліцію можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають повну загальну середню освіту, володіють українською мовою, відповідають необхідним професійним, особистим якостям, рівню фізичної підготовки та стану здоров’я.</p> <p>До службових обов’язків за вказаними посадами входить, охорона об'єктів та квартир громадян, забезпечення публічної безпеки.</p> <p>Грошове забезпечення від 18000 гривень (залежить від займаної посади, звання, стажу служби в поліції).</p> <p>Соціальне забезпечення згідно діючого законодавства (щорічно надається відпустка від 30 календарних днів; безкоштовне медичне обслуговування у відомчій поліклініці та госпіталі; можливість отримати пенсійне забезпечення після 25 років служби та ін.)</p> <p>Професійна підготовка за міжнародними стандартами (навчання 6 місяців)</p> <p>Звільнення на час служби в Національній поліції України від призову на строкову військову службу.</p> <p>Можливість отримати вищу освіту без плати за навчання у закладах системи МВС.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охоронець Санаторий 'Журавушка' 10000 грн.
Охоронник (вахтовий метод) ПП «Секюріті Корпорейшн» 700 грн.
Охоронник ПП «Секюріті Корпорейшн» 1000 грн.
Охоронник Завод «ІІмпекс Сплав» 7000 грн.
Сторож в сад Одеський спеціальний ДНЗ ... 6400 грн.
Охоронник вахта Алекс Юг 12500 грн.
Охоронник для охорони багатоповерхового будинку Алекс Юг 12000 грн.
Охоронник підприємства, вахта 15х15 днів Експосервіс 18000 грн.
Охоронник вахта Експосервіс 18000 грн.
Охоронник вахтовий метод Експосервіс 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: