Вакансія 1C програміст, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота 1C програміст (ТОВ «ІТАК»). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії IT, WEB фахівці / 1C програміст

На 19.07.2024 в нашій базі:  161 вакансій,   310 резюме

Вакансія: 1C програміст (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ТОВ «ІТАК», провідний український виробник упаковки харчової та нехарчової продукції з багаторічним досвідом на нову сучасну лінію виробництва шукає співробітника на посаду <strong>Молодший програміст 1С (робота в офісі!)</strong><strong>.</strong></p> <p>Ми запрошуємо Вас стати частиною Команди, яка прагне до розвитку та інновацій, якщо Ви маєте:</p> <ul><li>просунуте знання типової конфігурації УТП</li><li><strong>навички з програмування 1С</strong></li><li>знання принципів обробки даних, знання SQL</li><li>базові знання з основ бухгалтерського обліку</li><li>системний підхід до виконання своїх обов’язків, уважність до деталей та порядність</li></ul><p><strong>Які цілі та задачі:</strong></p> <ul><li>розроблення та підготовка програм відповідно до поставлених задач</li><li>впровадження у виробництво прогресивного програмного забезпечення</li><li>надання працівникам роз’яснень з питань програмного забезпечення.</li></ul><p><strong>Що пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Можливість отримати досвід роботи в сучасному, великому підприємстві, що динамічно розвивається</li><li>Цікаві завдання і амбітні цілі</li><li>Професійні виклики і постійний розвиток в професії</li><li>Гідний рівень заробітної плати</li><li>Комфортний офіс у 5-ти хвилинах від метро Лісова</li><li>Зручний графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9.00-17.30, субота-неділя-вихідні.</li><li>Ми відповідальна компанія, тому дотримуємось КЗпП, стабільно та вчасно виплачуємо заробітну плату, оплачуємо лікарняні та відпустки (24 к.д.)</li></ul><p><strong>Прохання надсилати резюме з вказаним рівнем фінансової мотивації.</strong></p> <p><strong>Надсилаючи нам своє резюме, Ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних, згідно з чинним законодавством України.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Программист 1c ООО АПГК «Днепровская» 45000 грн.
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 30000 грн.
Data Labeling Specialist Сплендідскор 24000 грн.
Маркетолог it Роял Інтеграція 17000 грн.
LinkBuilder, Outreach Specialist Needmylink 20000 грн.
Крауд-маркетолог, Link Builder Needmylink 15000 грн.
Sales Project Manager (SEO, Marketing) Needmylink 20000 грн.
Web developer Colnect договірна
System Analist Dopomoga Group Moldova договірна
Контент менеджер Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: