Вакансія Middle SEO-спеціаліст (EN), Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Middle SEO-спеціаліст (EN) (Needmylink). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії IT, WEB фахівці / Middle SEO-спеціаліст (EN)

На 19.07.2024 в нашій базі:  161 вакансій,   310 резюме

Вакансія: Middle SEO-спеціаліст (EN) (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>NeedmyLink</strong> — SEO-агенція, націлена на зростання. Щодня ми допомагаємо сотням клієнтів в Україні та по всьому світу просувати свої сайти за допомогою SEO та лінкбілдингу. Якщо для вас одним з головних факторів при виборі роботи є розвиток, то будьте впевнені, що ми знаємо, як це робити, адже ми зростаємо на 50−100% щорічно.</p> <p>Нам потрібен Middle SEO спеціаліст для просування наших власних і клієнтських проектів (на віддалену роботу)</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>2+ роки досвіду роботи в якості SEO спеціаліста;</li><li>Досвід ефективного управління кількома веб-сайтами;</li><li>Високий рівень розуміння On-Page та Off-Page оптимізації сайту;</li><li>Розуміння White Hat та Black Hat методів SEO просування;</li><li>Успішні SEO-кейси просування клієнтських проектів;</li><li>Професійне володіння SEO інструментами та вміння працювати з великими обсягами інформації;</li></ul><p><strong>Буде плюсом:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи з betting та gambling продуктами;</li><li>Сильні навички роботи в команді та комунікації;</li><li>Робота в SEO-агентстві;</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Проведення технічного SEO-аудиту сайту, надання технічних рекомендацій та інструкцій для розробника сайту;</li><li>Аналіз конкурентів та дослідження ринку;</li><li>Управління сайтом (повний цикл SEO робіт — стратегія, бюджет, семантика, контент, внутрішня оптимізація, перелінковка, план побудови посилань);</li><li>Пошук нових шляхів залучення трафіку, пропозиції щодо покращення конверсії існуючого;</li></ul><p><strong>Наші переваги для вас:</strong></p> <p><br /></p> <ul><li>гібридний формат, робота віддалено та частково відвідування офісу в Києві/Дніпрі. Офіс забезпечений безперебійним інтернетом та світлом. У разі частих та тривалих вимкнень світла відвідування офісу обов'язкове.</li><li>молодий та дружній колектив, регулярні тімбілдинги</li><li>гнучкий графік роботи, без прив’язки до часу, без тайм-трекерів</li><li>лояльне керівництво у всіх питаннях</li><li>додаткові бонуси, премії, KPI</li><li>можливість стати частиною ТОП-менеджменту компанії</li></ul><p><strong>Зацікавила вакансія? — Пиши в телеграм: /></strong></p> <p><strong>NeedmyLink</strong> — це компанія, що швидко розвивається, яка надає послуги з побудови посилань та SEO-просування веб-сайтів в Америці та Європі.</p> <p>Звучить цікаво? А тепер ідіть погугліть, що це таке)</p> <p>Ми ставимо перед собою високі цілі, головна з яких — постійний розвиток, розширення штату і якнайшвидше стати лідером галузі. Тому хороші співробітники завжди отримають професійний та кар'єрний ріст!</p> <p>У нас повністю віддалений формат, що дозволяє працювати будь-де. Вільний графік, що дозволяє працювати тоді, коли зручно. Молода і дружна команда завжди на зв’язку і готова допомогти один одному в будь-якому питанні.</p> <p><strong>Сайт компанії:</strong></p> <p>needmylink.com/</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Программист 1c ООО АПГК «Днепровская» 45000 грн.
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 30000 грн.
Data Labeling Specialist Сплендідскор 24000 грн.
Маркетолог it Роял Інтеграція 17000 грн.
LinkBuilder, Outreach Specialist Needmylink 20000 грн.
Крауд-маркетолог, Link Builder Needmylink 15000 грн.
Sales Project Manager (SEO, Marketing) Needmylink 20000 грн.
Web developer Colnect договірна
System Analist Dopomoga Group Moldova договірна
Контент менеджер Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: