Вакансія Фахівець з фандрейзингу, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Фахівець з фандрейзингу (ЛНУ ім. І. Франка). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Офісний персонал / Фахівець з фандрейзингу

На 06.09.2025 в нашій базі:  182 вакансій,   313 резюме

Вакансія: Фахівець з фандрейзингу (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Відділ розвитку та фандрейзингу в пошуках фахівця з фандрайзингу та проєктно-грантової діяльності.</p> <p><strong>Кого ми шукаємо?</strong></p> <p>Відповідального фахівця, який аналізуватиме та шукатиме можливості та релевантні джерела для залучення фінансових та інших ресурсів для потреб університету (гранти, навчання тощо).</p> <p>Окрім цього, ви будете долучені до:</p> <ul><li>Комунікації із партнерами по проєктах і розвитку співпраці із ними;</li><li>Комунікації з працівниками університету та консультування їх щодо підготовки проєктів від факультету, кафедри чи відділу;</li><li>Формування проєктних пропозицій, проєктних резюме, презентацій для партнерів.</li></ul><p><strong>Кілька вимог:</strong></p> <ul><li>Ви досконало володієте українською та маєте впевнений рівень англійської мов для ведення ділового листування та спілкування.</li><li>Ви — командний гравець, який вміє працювати в команді.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування.</li><li>Ваш особистий розвиток у сфері освіти.</li><li>Максимум свободи для генерації та втілення ідей.</li></ul><p>Якщо маєте досвід у цій сфері — це буде вашою перевагою.</p> <p>Якщо без досвіду — ми навчимо, все розкажемо і покажемо.</p> <p>Пишіть нам на електронну скриньку та дізнавайтесь більше деталей

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу ЛідерТрансБуд 50000 грн.
Офіс-менеджер Айстеко 16000 грн.
Адміністратор офісного приміщення Імпрес 40000 грн.
Адміністратор Терещенко Альона Валеріїв... 22000 грн.
Адміністратор готелю Готель Нивки Плаза 15000 грн.
Менеджер з постачання ЧП Ирбис 25000 грн.
Системний адміністратор Юридична допомога (ФОП Сі... договірна
Асистент юриста / Спеціаліст з клієнтської підтримки Юридична допомога (ФОП Сі... 25000 грн.
Адміністратор офісу EBS договірна
Помічник бухгалтера EBS договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: