Вакансія Майстер з манікюру, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Майстер з манікюру (Beauty Color (ФЛП Гайденко И.В.)). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Краса та SPA-послуги / Майстер з манікюру

На 07.07.2025 в нашій базі:  176 вакансій,   313 резюме

Вакансія: Майстер з манікюру (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Терміново потрібен майстер манікюру в нейл бар в ТРК Україна. Всі матеріали надаються, ваш тільки інструмент. Умови хороші, графік роботи 18-20 днів з 10.00 до 19.00, сучасне обладнання, матеріали преміум класу. ЗП 40%. Працюємо багато років, постійні клієнти плюс прохідність. Досвід роботи є обов'язковим.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:



Вакансія Компанія Зарплата
Перукар Салон «Santa fe» 10000 грн.
Майстер манікюру-педикюру Салон «Santa fe» 10000 грн.
Барбер Голярня_barbershop 60000 грн.
Перукар Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Масажист Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Банщик Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Банщик Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Банщик Вінницький обласний центр... 9000 грн.
Банщик Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Майстер манікюру Студія краси Be Fancy 16000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: