Вакансія Сапер Аварійно-рятувального загону, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Сапер Аварійно-рятувального загону (АРЗ СП в Івано-Франківській області). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Охорона, безпека / Сапер Аварійно-рятувального загону

На 03.08.2026 в нашій базі:  205 вакансій,   306 резюме

Вакансія: Сапер Аварійно-рятувального загону (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:27000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <p>Повна загальна середня освіта. Професійна (професійно-технічна освіта) з присвоєнням кваліфікації “кваліфікований робітник” за професією “сапер розмінування” навчання здійснюються за рахунок державних коштів. Придатність за станом здоров?я до виконання обов?язків за професією.</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:



Вакансія Компанія Зарплата
Охранник ТОВ Баярд-Дон 17000 грн.
Охранник ТОВ Баярд-Дон 17000 грн.
Охранник ТОВ Баярд-Дон 17000 грн.
Охранник ТОВ Баярд-Дон 17000 грн.
Охранник ТОВ Баярд-Дон 17000 грн.
Охранник АКБ Гарда 17000 грн.
Охоронець АКБ Гарда 17000 грн.
Охранник АКБ Гарда 17000 грн.
Охоронник АКБ Гарда 17000 грн.
Охоронник АКБ Гарда 17000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: