Вакансія Моторист бензинових та дизельних двигунів, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Моторист бензинових та дизельних двигунів (427 окрема бригада безпілотних систем «РАРОГ» ). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Транспорт, автосервіс / Моторист бензинових та дизельних двигунів

На 10.03.2026 в нашій базі:  199 вакансій,   307 резюме

Вакансія: Моторист бензинових та дизельних двигунів (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Огляд</strong></p> <p>427-а окрема бригада безпілотних систем «РАРОГ» займає гідне місце серед всіх «літаючих» підрозділів Збройних Сил України за кількістю знищеної ворожої техніки та живої сили противника. Бригада розвивається та створює нові команди. Бригада використовує дрони наступних типів: бомбери, FPV, крила, мавіки, НРК (наземні роботизовані комплекси). Ці безпілотні системи виконують завдання з розвідки, дистанційного мінування, враження ворога, а також доставки провізії та боєприпасів на позиції. Підрозділ всього навчить! Головне — Ваше бажання!</p> <p></p> <p><strong>Обов’язки</strong></p> <ul><li>проведення технічного огляду двигунів внутрішнього згорання, виявлення несправностей та усунення поломок</li><li>ремонт, заміна та налаштування окремих вузлів (турбіни, клапани, форсунки тощо), моніторинг показників роботи двигуна</li><li>заміна мастила, фільтрів, охолоджувальної рідини та інших розхідних матеріалів</li></ul> <p><strong>Вимоги</strong></p> <ul><li>знання та навички в ремонті та обслуговуванні двигунів внутрішнього згорання</li><li>вміння самостійно замінити ГРМ</li><li>досвід військової служби буде перевагою</li><li>бажання навчатися та розвиватися</li><li>логічне мислення</li><li>відсутність алкогольної та наркотичної залежності</li><li>здатність працювати в команді</li></ul> <p><strong>Умови</strong></p> <ul><li>мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом</li><li>можливість переведення чинних військовослужбовців</li><li>можливість служби для кандидатів, які за висновком ВЛК придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах тощо</li><li>грошове забезпечення залежно від попередньої вислуги, поставлених завдань та місця проходження служби</li><li>забезпечення формою та засобами індивідуального захисту, повноцінне харчування</li><li>гарантована щорічна оплачувана основна відпустка 30 днів + додаткова відпустка 10 днів за сімейними обставинами з можливістю виїзду на відпочинок за кордон</li><li>соціальні пільги згідно з чинним законодавством</li><li>кваліфікований супровід на всіх етапах мобілізації або переведення до прийняття посади</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:



Вакансія Компанія Зарплата
Водій-шиномонтажник ФОП Лащик І.І. 50000 грн.
Водій навантажувача ТОВ Чиста Вода 26000 грн.
Водій автобуса міського пасажирського КП ЖТТУ 20000 грн.
Адміністратор на мийку самообслуговування ПП Фірма «Волна» договірна
Зварювальник - рихтувальник з навичками маляра OOO A-400 40000 грн.
Водій трамвая та тролейбуса Днепропетровский электрот... 25000 грн.
Водій кат.С (Власівський кар'єр) ТЛК «Патріот» 25000 грн.
Водитель-международник, категори Е, СЕ ТОВ «ТЕК Магнат» 60000 грн.
Водитель категории СЕ, Е (по Украине) ТОВ «ТЕК Магнат» 60000 грн.
Водій кат. СЕ (Нова Пошта) ТОВ «ТЕК Магнат» 90000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: