Вакансія Дизайнер-конструктор зовнішньої реклами, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Дизайнер-конструктор зовнішньої реклами (Транс Круг). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Дизайн, творчість / Дизайнер-конструктор зовнішньої реклами

На 19.07.2024 в нашій базі:  161 вакансій,   310 резюме

Вакансія: Дизайнер-конструктор зовнішньої реклами (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Знання програм: Corel Draw (досконало) , Adobe Photoshop(середній рівень), 3D Studio Max(середній рівень ), ; Adobe Illustrator(базовий рівень), SolidWorks вітається.</li><li>Вміння читати креслення ;</li><li>досвід роботи від 2-х років в організації виготовлення зовнішньої реклами, наявність портфоліо обов'язкова ;</li><li>вміння працювати з ріжучим плотером  ;</li><li>знання основ поліграфічного дизайну, основ промислового дизайну .</li><li>Доброзичливість, вміння працювати в команді  ;</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Створення макетів зовнішньої реклами (вивісок, банерів, постерів);</li><li>Візуалізація вивісок на фасадах будівель;</li><li>Підготовка файлів для лазерного/фрезерного/плотерного різання;</li><li>Підготовка макетів до друку;</li><li>Плоттерна порізка</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи з 11:00 до 17:00 ПН.-ПТ.</li><li>Гідний рівень оплати праці.</li><li>Робота у дружній команді професіоналів.</li></ul><p>Надсилайте своє резюме та своє портфоліо на e-mail

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швея, майстер на ремонт одягу Вегера Неля Стефанівна 22000 грн.
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Data Labeling Specialist Сплендідскор 24000 грн.
Закрійник текстилю та одягу Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Дизайнер штор WinDesign, компания 15000 грн.
Флорист Вінницький обласний центр... 7200 грн.
Телеоператор Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Архітектор-дизайнер Avistudio 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: