Вакансія Продавець одягу, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Продавець одягу (ПП Колос). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансія: Продавець одягу (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:600 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> Шукаємо продавця у відділ продажу одягу.<br />М. Мінська<br />Графік роботи 10:00-22:00 потижнево<br />Зп 600 грн день + 5% від виторгу.<br />Робота сидяча, у маленькому відділі, можливі вікові групи за 50. Без шкідливих звичок.<br />Офіційне працевлаштування.<br />...83 Єгор Володимирович<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:



Вакансія Компанія Зарплата
Флорист Екватор, квітковий бренд договірна
Менеджер з продажу Архібуд 50000 грн.
Менеджер з продажу Сонячні Парки 30000 грн.
Продавець торгового залу ФОП Крижанівська Любов Ва... 25000 грн.
Менеджер з продажу (дистанційно) Remontnik 22000 грн.
Менеджер зі збуту (експортні продажі, ЗЕД) РКС 1 грн.
Касир у магазин одягу, взуття (ст. м. Либідська, Вокзальна, ... Конфіскат 18800 грн.
Торговельний представник Міра Будматеріали 20000 грн.
Водій-експедитор ВП Львів 22000 грн.
Водитель-экспедитор ВП Львів 22000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: