Робота Чернігів: Торгівля, продажі, закупівлі - вакансії, Робота в Чернігові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансії в Чернігові / Вакансії в Чернігові / Вакансії Торгівля, продажі, закупівлі, Чернігів

На 19.04.2019 в нашій базі:  32 вакансій,   3160 резюме

Робота в Чернігові в рубриці Торгівля, продажі, закупівліНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Торгівля, продажі, закупівлі в Чернігові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Торгівля, продажі, закупівлі»).


По вашому запиту знайдено: 1205 вакансій
 • Вимоги:

  оператор атракціону вік 19-30 років.

  Відповідальність, здатність швидко навчатися; Вміння спілкуватися з людьми;

  Обов'язки:

  здійснювати керування атракціоном.ознайомлення клієнтів з правилами та умовами поводження.

  Умови:

  Повний робочий день.Оплата 200 грн. в день + 5 відсотків від каси....
 • Вакансія: Продавців в стоковий магазин "Birka!Lux" (р-н Магнусу)!

  Мережа магазинів сток та секонд-хенд "Birka!Lux"

  Запрошуємо на постійну роботу активних, комунікабельних та відповідальних жінок середнього віку в магазин стокового та вживаного одягу "Birka!Lux" (р-н Магнусу).
  "Birka!Lux"", це магазин сучасного стокового та якісного вживаного одягу та взуття. Ми працюємо виключно з якісним товаром, який пропонуємо за цілком демократичними цінами.

  Основні обов’язки:
  ...

 • Запрошуємо на постійну роботу активних, комунікабельних та відповідальних жінок середнього віку в магазин секонд-хенд "Birka!Lux" (вул.Зелена р-н Водоканал).

  Основні обов’язки:
  — прийом та переборка товару;
  — робота в залі з людьми;
  — підтримання порядку в товарі та чистоти в торговому залі;
  — переборка залишків товару.

  Переваг...

 • Требуется оператор-администратор в интернет кафе (киберспорт), опыт работы, возраст, пол - не важен, важно - базовые знания пк, исполнительность, пунктуальность, желание работать. В обязанности входит включение-выключение рабочих мест (все автоматизированно), помощь посетителям, контроль порядка, игры приветствуются. Работа посменно. Оплата - %+ставка. +380630393717 +3804823...

 • Магазину женской одежды «Стрекоза» требуется продавец-консультант, старший продавец приятной внешности от 24?45 лет с опытом работы с непродовольственными товарами. З/П 4000грн плюс премии, официальное оформление, график работы неделя на неделю с 09.30 до 19.00.

  .

  тел.0669999238 Максим Александрович

  ...
 • Компании срочно требуется менеджер по работе с клиентами .

  Опыт работы - Обязателен!

  ЗП- от 15000 грн. Работа на Левом берегу.

  Дополнительная информация по телефону 067 508 43 33.

  Резюме с фото!

  bravomebel@ukr.net

  ...
 • Сеть строительных супермаркетов «33м2» приглашаем мужчин на вакансию продавец -консультант

  Основные обязанности:

  • Качественное обслуживание и профессиональное консультирование клиентов;
  • Приемка товара (2-3 раза в неделю) ;
  • Выкладка товара;
  • Поддерживать порядок в отделе.

  Основные требования:

 • Полиграфическому предприятию «Джулия принт» на постоянную работу требуется:

  Менеджер по продажам полиграфических услуг

  Требование:

  • опыт работы или быстрая обучаемость;
  • порядочность, ответственность,
  • умение работать на результат;

  Обязанности:


  Пошук роботи в Чернігові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернігові. Пошук роботи в Чернігові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернігів і вакансії Чернігові на Jobsite.