Вакансія Подсобник в Эстонию, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Подсобник в Эстонию (Евроцентр-Украина). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Виробництво / Подсобник в Эстонию

На 02.08.2021 в нашій базі:  67 вакансій,   421 резюме

Вакансія: Подсобник в Эстонию (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:48200 грн
  • Місто:Умань
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Мужчины до 45лет</p> <p>*выезд по биометрии</p> <p>*оформляем рабочие приглашения от Работодателя для пересечения границы с дальнейшим трудоустройством</p> <p>* Оформление в Украине занимает около 3 нед.</p> <p>* продление рабочего контракта и открытие визы в Эстонии на 9 месяцев.</p> <p>Условия:</p> <p>+Место работы: г.Таллин,окресности</p> <p>+ЗП: 5евро/час, от 210 час/мес, 6дней/нед. Смены разные, ночных почти не бывает.</p> <p>+ЗП раз в месяц 15 числа на карту.</p> <p>+Есть возможность брать Авансы.</p> <p>Проживание: 120 евро /мес, 2 чел/ком. Хорошие условия.</p> <p>Если жилье не в пешей доступности-покупают проездной-30евро/мес. Или выдают автомобиль,высчитывают 30евро/мес.за топливо.</p> <p>Список подсобных работ/направлений работы:</p> <p>1. Упаковка Металлоконструкций</p> <p>2. Помощник оператора станка, загрузка-выгрузка материала на деревообработке</p> <p>3. Оператор линии на производстве пластиковых окон</p> <p>4. Упаковка готовой продукции на деревообрабатывающем предприятии</p> <p>5. Сортировка арматуры в арматурном цеху</p> <p>6. Зачистные работы на производстве металлоконструкций</p> <p>7. Оператор линии на деревообрабатывающем производстве</p> <p>Официальное оформление, легальная работа.</p> <p>ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ? ЗВОНИТЕ: ТЕЛ./VIBER: ...49 )))</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор на производство пластиковой бутылки Атмосфера (ФЛП Вороненко ... 25000 грн.
Разнорабочий Омникомм Украина 22000 грн.
Сварщик Омникомм Украина 45000 грн.
Комплектовщик ПМБ ГРОУП 29000 грн.
Комплектовщик ПМБ ГРОУП 29000 грн.
Комплектовщик ПМБ ГРОУП 29000 грн.
Комплектовщик ПМБ ГРОУП 29000 грн.
Комплектовщик ПМБ ГРОУП 29000 грн.
Химик-аналитик Ін Консалтинг 7000 грн.
Кухар на ліпку напівфабрикатів ФОП Шевчук І. 600 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: