Вакансія Маркетолог, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Маркетолог (Таврияпромсервис). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансія: Маркетолог (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>В компанії Тавріяпромсервіс відкрита вакансія маркетолога.</p> <p>Компанія є одним з лідерів виробництва і обслуговування промислового обладнання для харчової та хімічної промисловості на ринку України та за кордоном</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>Професійна грамотна мова та навики написання простих, цікавих, зрозумілих текстів</p> <p>Віща освіта</p> <p>Досвід на аналогічній посаді від 2-х років</p> <p>Англійська мова — бажано</p> <p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <p>Розробка та реалізація маркетинг-стратегії компанії</p> <p>Просування та реклама на цільових ринках,</p> <p>Внутрішній та зовнішній PR</p> <p>Формування та дотримання стандартів фірмового стилю, бренд-бук Маркетинг-підтримка менеджерів з продажів (презентації, рекламна продукція, фото- та відеоматеріали)</p> <p>Веб-маркетинг (SEO, контекстна реклама, банерна реклама, посилання) Адміністрування роботи сайту та його поліпшення, контроль підрядників і постановка технічних завдань,</p> <p>Ведення акаунтів компанії в соц. мережах (Facebook, Instagram, YouTube), e-mail розсилки та інше</p> <p>Організація та проведення заходів, презентацій, вебінарів</p> <p>Регулярний аналіз ринків, продуктів та конкурентів</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <p>Роботу в Компанії — лідеру ринку, яка активно розвивається</p> <p>Комфортні умови праці</p> <p>Гідну заробітну плату</p> <p>Можливість навчатися та розвиватися</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <p>заробітна плата за результатами співбесіди;</p> <p>графік: ПН-ПТ з 08.00 до 17.00;</p> <p>випробувальний термін — оплачуваний;</p> <p>оплачуваний лікарняний лист;</p> <p>надання оплачуваної щорічної відпустки;</p> <p>можливість кар'єрного і професійного зростання;</p> <p>внутрішнє, корпоративне навчання;</p> <p>на підприємстві впроваджена система виплати надбавок, доплат і премій.</p> <p>За більш детальною інформацією звертатися за тел.066297 21 25 Євгенія</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

-->

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Контент-менеджер в интернет-магазин Kokoshop 8500 грн.
Промоутер Vodafone Україна, компані... 4500 грн.
Керівник відділу маркетингу Мазурик Н.Я. ФОП договірна
Керівник відділу продажу Мазурик Н.Я. ФОП договірна
Промоутер Footyball 8000 грн.
Промоутер-консультант Декор для дома 12000 грн.
Онлайн помощник для формирования заказов Декор для дома 14000 грн.
Промоутер Декор для дома 12000 грн.
Расклейщик- промоутер Декор для дома 14000 грн.
Специалист по контекстной рекламе, таргетолог. ТОВ НОВА 20000 грн.

-->


Jobs.ua рекомендує переглянути: