Вакансія Головний бухгалтер, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Головний бухгалтер (WinWork (ФЛП Лебедева В.Г.)). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>У центр інтер'єрних рішень потрібен Головний бухгалтер.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong><strong>Ми пропонуємо:</strong></strong></p> <p><strong><strong><br /></strong></strong></p> <ul><li>графік роботи: 9.00−18:00, ПН - ПТ;</li><li>офіційне працевлаштування і всі соціальні гарантії відповідального роботодавця;</li><li>комфортні умови праці в дружньому колективі професіоналів.</li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>ведення бухгалтерського обліку ТОВ з ПДВ;</li><li>підготовка та подання всіх видів звітності по ТОВ;</li><li>ведення  бухгалтерського та управлінського обліку.</li></ul><p><strong>Що потрібно знати:</strong></p> <p></p> <ul><li>досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років;</li><li> досвід роботи в 1С  (УТП);</li><li>знання усіх ділянок бухгалтерського обліку;</li><li>вища освіта. </li></ul><p>Якщо Вас зацікавила дана вакансія — надсилайте, будь ласка, своє резюме.</p> <p>Якщо залишилися запитання — телефонуйте: ....44 Вікторія.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Кассир в пункт Обмена Валют Ломбард "КОМОД" 10000 грн.
Бухгалтер по аренде НПЧП «Пласт» 10000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 6500 грн.
Економіст Вінницький обласний центр... 8200 грн.
Помічник керівника підприємства, організації установи в сфе... Вадим Миколайович Харченк... 18000 грн.
Головний бухгалтер WinWork (ФЛП Лебедева В.Г... 20000 грн.
Бухгалтер з розрахунків з працівниками КНП «Київська міська клін... 7000 грн.
Бухгалтер ПДВ WinWork (ФЛП Лебедева В.Г... 18000 грн.
Бухгалтер 1с Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Економіст з планування Полтавське ВП «Універсал»... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: