Вакансія Unity Developer, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Unity Developer (QuliSoft). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансія: Unity Developer (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:61000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Обов'язки:</p> <p>- Cтворення гри від прототипу до релізу;</p> <p>- Проектування гнучких та розширюваних рішень для поетапного розвитку проекту;</p> <p>- Створення зручного інструментарію для додавання та редагування ігрового контенту;</p> <p>- Інтеграція об'єктів, налаштувань та сцен, підготовлених іншими фахівцями;</p> <p>- Інтеграція UI, анімацій та графічних ефектів;</p> <p>- Впровадження систем аналітики, аналітичних івентів;</p> <p>- Впровадження рекламних, платіжних рішень та механік, SDK рекламних мереж;</p> <p>- Оптимізація продуктивності;</p> <p>- Організація роботи із системою контролю версій;</p> <p><br /></p> <p>Вимоги:</p> <p>- Досвід розробки гри від ідеї до релізу;</p> <p>- Відмінне знання принципів ОВП, досвід проектування рішень, що розширюються;</p> <p>- Проактивна позиція, самостійність та захопленість;</p> <p>- Навичка оцінки складності завдань, роботи в рамках зазначених термінів;</p> <p>- Відкритість до діалогу усередині команди</p> <p><br /></p> <p>Умови:</p> <p>- Конкурентна оплата праці;</p> <p>- Видалений формат роботи з гнучким початком робочого дня;</p> <p>- Цікаві проекти</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Account, project manager ООО «Авеб» договірна
Продакт-менеджер молодший (помічник) Метрополис 18000 грн.
SMM-спеціаліст, SMM Team Lead Радиогруппа ТАВР МЕДІА договірна
Програміст АВ-ексім 7000 грн.
Контент-менеджер Киосксервис 18000 грн.
Сервісний інженер Киосксервис 28000 грн.
Программист ФЛП Милютина Н. 50000 грн.
Помічник системного адміністратора Експо, МВЦ 15000 грн.
IT Sales Manager, Менеджер з продажу в IT-компанію (ОНЛАЙН) Itcapital 92300 грн.
IT Sales Manager, Менеджер по продажам в IT-компанию (ОНЛАЙН... Itcapital 83220 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: