Вакансія Швачка, кравець в Київ, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Швачка, кравець в Київ (Навигатор, рекрутинговая компания). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Легка промисловість / Швачка, кравець в Київ

На 04.10.2023 в нашій базі:  138 вакансій,   465 резюме

Вакансія: Швачка, кравець в Київ (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Обов </strong>'<strong>язки:</strong></p> <ul><li>Виробництво весільних та вечірніх суконь.</li> </ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li><strong>· </strong><strong>Гнучкий граф</strong><strong>ік роботи (можна 8 годин на день, можна на пів ставки).</strong></li></ul><ul><li><strong>· </strong><strong>Компанія надає житло, пріорітетно Херсонським та Миколаївським мешканцям, але будь-яким іногороднім також.</strong></li></ul><ul><li>Гідний рівень заробітної плати: від 20 000 - 40 000 грн, виплата 2 рази/місяць,</li></ul><ul><li>Офіційне працевлаштування.</li></ul><ul><li>Робоче місце у Солом 'янському районі.</li></ul><ul><li>Робота на сучасних швейних машинах JUKI!</li></ul><ul><li>Можливість швидкого кар'єрного зростання.</li></ul><p><strong>У вас є:</strong></p> <ul><li>Досвід в пошиві одягу від 1 року або випускники вищих закладів за таким фахом також розглядаються.</li> <li>Вміння працювати з різними тканинами та матеріалами.</li> <li>Уважність до деталей та якість виконання роботи.</li> <li>Вміння працювати в команді.</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор хімчистки Clinnity 1200 грн.
Прасувальник білизни (безкоштовне житло) Clinnity 900 грн.
Технолог швейного производства ПП «Радiан» 15000 грн.
Плямовивідник «Торі Групп» 16000 грн.
Портна, швачка (весільні сукні) Schantal 30000 грн.
Конструктор одягу (Весільні сукні) Schantal 35000 грн.
Декоратор - вишивальниця весільних суконь Schantal 30000 грн.
Закрійник верху взуття MIAS 20000 грн.
Швачка Osoblyva-brand (ФОП Грище... 18000 грн.
Пакувальник-закрійник Швейне підприємство «Еней... 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: