Вакансія Автоелектрик на легкове СТО, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Автоелектрик на легкове СТО (Автотехцентр (ФЛП Левченко О.П.)). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Транспорт, автосервіс / Автоелектрик на легкове СТО

На 04.10.2023 в нашій базі:  138 вакансій,   465 резюме

Вакансія: Автоелектрик на легкове СТО (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>найвищий пріорітет - якість виконання робіт, культурність та ввічливість;</li><li>відповідальність, чесність;</li><li>відсутність алко та наркозалежності;</li><li>знання пристрою автомобіля, техпроцесів з ремонту та обслуговування, вміння працювати з електричними схемами та документацією;</li><li>вміння та бажання працювати, досвід самостійної роботи від 2 років;</li><li>знання ПК, розвинене логічне мислення;</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>своєчасна та без затримки зарплата;</li><li>окреме робоче місце;</li><li>базовий режим роботи пн-пт 9:00-17:00;</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>діагностика та ремонт електроустаткування та проводки легкового та легковантажного транспорту;</li><li>встановлення додаткового обладнання (ксенон, парктроник, сигналізація, магнітоли тощо);</li><li>обслуговування паливних бензинових систем.</li></ul><p>Якщо ви самодостатній майстер, але не знайшли у списку своїх навичок та вмінь – все одно пишіть, ми постараємось знайти вам роботу за вашим профілем. </p> <p>Вміння та навички праці з кондиціонерами, газовим обладнанням, стартерами/генераторами, спеціалізованим діагностичним обладнанням - щиро вітаються.</p> <p>Якщо є резюме – добре, якщо ні – можете просто написати про себе у Viber або Telegram Показати контакти .</p> <p>Умови прийому - співбесіда, випробувальний період.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій вантажних перевезень КС ТІР Сервіс 65000 грн.
Рихтувальник авто СТО Тимербулатов П.А. 20000 грн.
Автомаляр на сто СТО Тимербулатов П.А. 20000 грн.
Водій-експедитор ФОП Беседа В.І. договірна
Машиніст екскаватора АТ «Житомиргаз» договірна
Машиніст екскаватора АТ «Житомиргаз» договірна
Машиніст екскаватора АТ «Житомиргаз» договірна
Водій автотранспортних засобів АТ «Житомиргаз» договірна
Водій вилкового навантажувача ТОВ "ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВА... 18000 грн.
Водій навантажувача Брокинтерком 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: