Вакансія Оператор виробничої лінії на американському підприємстві, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Оператор виробничої лінії на американському підприємстві (Rost Group). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Виробництво / Оператор виробничої лінії на американському підприємстві

На 04.10.2023 в нашій базі:  138 вакансій,   465 резюме

Вакансія: Оператор виробничої лінії на американському підприємстві (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:16000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шановні українці, доброго дня!</strong></p> <p>Відкрито набір нових працівників на американське виробниче підприємство в ЗАКАРПАТСЬКУ ОБЛАСТЬ (м. Виноградів)</p> <p>Чудовий варіант для вимушених переселенців!</p> <p><strong>БЕЗКОШТОВНЕ ПРОЖИВАННЯ в комфортних умовах + робота на сучасному підприємстві.</strong></p> <p>Кількість вакантних місць обмежана! Телефонуйте прямо зараз!</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>- досвід роботи не вимагається;</p> <p>- здатність працювати стоячи;</p> <p>- спроможність розрізняти кольори та працювати з дрібними деталями;</p> <p>- чоловікам для працевлаштування необхідно надати один з військово-облікових документів (військовий квиток, приписне посвідчення, тимчасове приписне посвідчення);</p> <p>Сфера діяльності - виробництво термоелектричних систем для підігріву керма та</p> <p>сидіння в автомобілях (робота з кольоровими жгутами) - НІЧОГО СКЛАДНОГО!</p> <p><strong>Обов'язки:</strong></p> <p>- скручування дротів за кольором/схемою;</p> <p>- склейка деталей під пресом;</p> <p>- здійснення функцій оператора виробничої лінії.</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <p>- оформлення за ЦПД;</p> <p>- оплачуваний навчальний період;</p> <p>- забезпечення житлом;</p> <p>- стояча робота на лінії, тяжкого підіймати не потрібно;</p> <p>- винагорода нараховується двічі на місяць;</p> <p><strong>- винагорода за перший місяць – 7 500 UAH, з другого 12 000 - 16 000 UAH (в залежності від показників ефективності та кількості відпрацьованих годин)</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Шліфувальник Мебельное производство «Ю... 14000 грн.
Столяр Мебельное производство «Ю... 20000 грн.
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Слюсар Демиденко Людмила Вячесла... 16000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Инженер-конструктор Полимер Друк 10000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Заточник пил в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 25000 грн.
Оператор сушки (деревообработка) Обуховский р-н (предосталяе... ТОВ Агродія 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: