Вакансія Головний спеціаліст державної служби, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Головний спеціаліст державної служби (ГУ Пенсійного фонду України в Херсонській області). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Офісний персонал / Головний спеціаліст державної служби

На 04.10.2023 в нашій базі:  138 вакансій,   465 резюме

Вакансія: Головний спеціаліст державної служби (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5800 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги, побажання:  </strong>наявність вищої освіти ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою </p> <p><strong>Обов'язки:</strong> розглядати звернення громадян, запити на інформацію, що надходять до Фонду, з питань пенсійного забезпечення, загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу готувати проєкти відповідей за результатами їх розгляду; </p> <p><br /></p> <p> проводити прийом громадян з питань пенсійного забезпечення, загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу </p> <p> здійснювати інформаційно-роз’яснювальну роботу, </p> <p><br /></p> <p> виконувати інші обов’язки відповідно до законодавства та посадової інструкції. </p> <p></p> <p><strong>Резюме</strong> (Додаток 2.1до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 98) <strong>направляти на пошту</strong> Головного управління за адресою: E-mail роботі з персоналом, контактні особи </strong></p> <p><strong>Павлова Вікторія Володимирівна</strong> ...710</p> <p><strong>Спіян Євгенія Олександрівна</strong> ...150<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Заступник директора з навчально-виховної роботи позашкільног... КОПНЗ «Буковинський центр... 9000 грн.
Адміністратор хімчистки Clinnity 1200 грн.
Менеджер з продажу ТОВ Колео 25000 грн.
Менеджер по закупкам Мастер-А договірна
Економіст КП Великодимерське договірна
Бухгалтер КП Великодимерське договірна
Технічний консультант, диспетчер Киосксервис 19000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Світ Аутдор Медіа 30000 грн.
Адміністратор салону хімчистки «Торі Групп» 14000 грн.
Менеджер з продажу B2B Белтимпорт договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: