Вакансія Виконавець робіт, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Виконавець робіт (Лидер). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансія: Виконавець робіт (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:22000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо виконавця робіт, що розуміє процес будівництва від початку до кінця в м. Херсон та Херсонській області (об'єкти як в місті можуть бути так і в області)</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Вища будівельна освіта у напрямку будівництва.</li><li>Досвід роботи у будівництві від 5 років.</li><li>Досвід заповнення журналів та документів.</li><li>Знання норм Охорони Праці та ТБ.</li><li>Знання Будівельних норм та Правил.</li><li>Вміння читати креслення, проекти та кошториси.</li><li>Знання технології будівництва.</li><li>Вміння керувати бригадами.</li><li>Наявність власного автомобіля.</li><li>Пунктуальність, активність, порядність та працьовитість.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Планування та управління об'єктами.</li><li>Організація роботи на об'єктах з дотримання термінів та якості робіт.</li><li>Забезпечення дотримання трудової дисципліни тп правил ОП та ТБ на об'єктах.</li><li>Подання заявок на постачання матеріалів.</li><li>Перевірка обсягів та якості виконаних робіт.</li><li>Читання технічної документації (креслення, проекти, кошториси).</li><li>Ведення технічної документації (журнал будівельних робіт, акти виконаних робіт, тощо).</li><li>Узгодження робіт із замовником.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Працевлаштування згідно з КЗпП.</li><li>Графік роботи: Пн-Сб з 08:00 до 19:00, Неділя вихідний.</li><li>Комфортні умови праці, дружній колектив.</li><li>Місце розташування офісу: м. Київ, Шулявка.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Электрик 220 Вольт 20000 грн.
Электрик 220 Вольт 20000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Строитель-ремонтник в небогатый дом-хостел на постоянно ФОП Харлашкина А. П 17000 грн.
Монтажник сонячних електростанцій, геліосистем, систем венти... Комфортлайнгруп 12000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.
Пилорамщик в Обуховский р-н (предосталяем жилье) ТОВ Агродія 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: