Вакансія Вантажник (з проживанням), Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Вантажник (з проживанням) (Retail Group). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Логістика, доставка, склад / Вантажник (з проживанням)

На 19.07.2024 в нашій базі:  161 вакансій,   310 резюме

Вакансія: Вантажник (з проживанням) (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Розподільчий центр запрошує до своєї команди: <strong>Вантажника</strong></p> <p><strong>Місце роботи: с. Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл.</strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Розвезення для співробітників і кандидатів;</li><li>Навчання за рахунок компанії для кандидатів без досвіду роботи;</li><li>Забезпечення безкоштовним спецодягом для співробітників;</li><li><strong>Оплачуваний обід;</strong></li><li><strong>Іногороднім </strong><strong>працівникам надаємо безкоштовний гуртожиток</strong>: Кімната для відпочинку, кухня обладнана електроплитами, холодильниками, електрочайниками, душова кімната, пральня</li><li>Графік роботи: 3/3 (можливі денні та нічні зміни) з 9:00 до 21:00 і з 21:00 до 9:00;</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Навички роботи з ПК (базовий рівень), відвантаження товару відбувається за допомогою терміналу збору даних (ТСД);</li><li>Досвід роботи на електровізках вітається;</li><li>Бажання працювати і заробляти;</li><li>Приїжджайте с. Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл;</li></ul><ul><li>З собою беріть паспорт і код</li></ul><p><strong>Компанія надає розвезення для співробітників і кандидатів:</strong></p> <ul><li>м.Київ від метро Бориспільська (відправляється о 8:10) — кінцева 29 трамвая, магазин «Крамничка Квітів»;</li><li>м. Березань (відправлення о 6:50— Центральна Заправка/1 раз на 3 дні);</li><li>с.Баришівка (відправлення від Сільради о 7:30 / 1 раз на 3 дні);</li><li>м. Переяслав-Хмельницький (центральна автостанція — магазин Рибачок (Вокзал) о 7:25), через с. Вороньків (у Воронькові — магазин «Фора» о 8:00);</li><li>м.Бориспіль (відправлення від ресторану Славутич о 8:00).</li><li>м.Яготин (відправлення о 6:10 — центральна Автостанція, кафе «Зустріч» / 1 раз на 3 дні).</li></ul><p><strong>Зацікавила вакансія? Просимо, телефонуйте для уточнення додаткової інформації!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по логистике (логист) ООО АПГК «Днепровская» 25000 грн.
Укладальниця-Пакувальниця товарів на склад ТОВ «Промопак» 700 грн.
Укладальниця-Пакувальниця товарів на склад ТОВ «Промопак» 700 грн.
Укладальниця-Пакувальниця товарів на склад ТОВ «Промопак» 700 грн.
Укладальниця-Пакувальниця товарів на склад ТОВ «Промопак» 700 грн.
Укладальниця-Пакувальниця товарів на склад ТОВ «Промопак» 700 грн.
Водій навантажувача - комплектовщик на склад ТОВ «Промопак» 1000 грн.
Укладальниця-Пакувальниця товарів на склад ТОВ «Промопак» 700 грн.
Грузчик-комплектовщик Версия Люкс 12500 грн.
Вантажник складу Будівельний маркет "Квадр... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: