Вакансія Вантажник (з проживанням), Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Вантажник (з проживанням) (Retail Group). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Логістика, доставка, склад / Вантажник (з проживанням)

На 04.10.2023 в нашій базі:  138 вакансій,   465 резюме

Вакансія: Вантажник (з проживанням) (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Розподільчий центр запрошує до своєї команди: <strong>Вантажника</strong></p> <p><strong>Місце роботи: с. Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл.</strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Розвезення для співробітників і кандидатів;</li><li>Навчання за рахунок компанії для кандидатів без досвіду роботи;</li><li>Забезпечення безкоштовним спецодягом для співробітників;</li><li><strong>Оплачуваний обід;</strong></li><li><strong>Іногороднім </strong><strong>працівникам надаємо безкоштовний гуртожиток</strong>: Кімната для відпочинку, кухня обладнана електроплитами, холодильниками, електрочайниками, душова кімната, пральня</li><li>Графік роботи: 3/3 (можливі денні та нічні зміни) з 9:00 до 21:00 і з 21:00 до 9:00;</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>Навички роботи з ПК (базовий рівень), відвантаження товару відбувається за допомогою терміналу збору даних (ТСД);</li><li>Досвід роботи на електровізках вітається;</li><li>Бажання працювати і заробляти;</li><li>Приїжджайте с. Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл;</li></ul><ul><li>З собою беріть паспорт і код</li></ul><p><strong>Компанія надає розвезення для співробітників і кандидатів:</strong></p> <ul><li>м.Київ від метро Бориспільська (відправляється о 8:10) — кінцева 29 трамвая, магазин «Крамничка Квітів»;</li><li>м. Березань (відправлення о 6:50— Центральна Заправка/1 раз на 3 дні);</li><li>с.Баришівка (відправлення від Сільради о 7:30 / 1 раз на 3 дні);</li><li>м. Переяслав-Хмельницький (центральна автостанція — магазин Рибачок (Вокзал) о 7:25), через с. Вороньків (у Воронькові — магазин «Фора» о 8:00);</li><li>м.Бориспіль (відправлення від ресторану Славутич о 8:00).</li><li>м.Яготин (відправлення о 6:10 — центральна Автостанція, кафе «Зустріч» / 1 раз на 3 дні).</li></ul><p><strong>Зацікавила вакансія? Просимо, телефонуйте для уточнення додаткової інформації!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальник Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Водій-експедитор ФОП Беседа В.І. договірна
Грузчик - комплектовщик Тривіта 11000 грн.
Вантажник Сильпо 14450 грн.
Листоноша Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Водій вилкового навантажувача ТОВ "ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВА... 18000 грн.
Водій навантажувача Брокинтерком 15000 грн.
Працівник складу Брокинтерком 17000 грн.
Вантажник складу овочів та фруктів Брокинтерком 14000 грн.
Грузчики ВЗС ПП договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: