Вакансія Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист), Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист) (НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Наука, освіта, переклади / Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист)

На 04.10.2023 в нашій базі:  138 вакансій,   465 резюме

Вакансія: Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист) (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p>На постійну роботу запрошуємо фахівців для проведення навчання з населенням з актуальних напрямків:</p> <p>Радіаційний та хімічний захист;</p> <p>Мінна безпека;</p> <p>Надання домедичної допомоги;</p> <p>Цивільний захист;</p> <p>Безпека життєдіяльності.</p> <p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <p>досвід роботи з зазначених напрямків;</p> <p>мобільність;</p> <p>комунікативність;</p> <p><strong>Надаємо:</strong></p> <p>Офіційне працевлаштування;</p> <p>Додаткове навчання та підвищення кваліфікації</p> <p>Стабільну заробітну плату</p> <p>Можливість кар’єрного росту</p> <p>Можливість бронювання</p> <p>На період воєнного стану додаткові премії</p> <p>Якщо Ви готові приєднатися до важливої справи та маєте бажання працювати у динамічному середовищі, надсилайте резюме з фото на адресу:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач англійської, польської, іспанської,німецької, італі... Студія вивчення іноземних... 10000 грн.
Заступник директора з навчально-виховної роботи позашкільног... КОПНЗ «Буковинський центр... 9000 грн.
Менеджер по продаже образования за рубежом Study British 3500 грн.
Викладач іноземної мови In Class 10000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням анг.мови, 5 днів в тиждень, Голо... Дом счастья 37500 грн.
Вчитель англійської мови Чернівецький ліцей інозем... 20000 грн.
Вихователь у міжнародну школу Британська міжнародна шко... договірна
Вчитель фізичного виховання Британська міжнародна шко... договірна
Менеджер в виконавчий відділ Dipservis 8000 грн.
Асистент вчителя СЗШ № 95 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: