Вакансія Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист), Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист) (НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Наука, освіта, переклади / Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист)

На 19.07.2024 в нашій базі:  161 вакансій,   310 резюме

Вакансія: Фахівець з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (викладач, майстер виробничого навчання, методист) (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p>На постійну роботу запрошуємо фахівців для проведення навчання з населенням з актуальних напрямків:</p> <p>Радіаційний та хімічний захист;</p> <p>Мінна безпека;</p> <p>Надання домедичної допомоги;</p> <p>Цивільний захист;</p> <p>Безпека життєдіяльності.</p> <p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <p>досвід роботи з зазначених напрямків;</p> <p>мобільність;</p> <p>комунікативність;</p> <p><strong>Надаємо:</strong></p> <p>Офіційне працевлаштування;</p> <p>Додаткове навчання та підвищення кваліфікації</p> <p>Стабільну заробітну плату</p> <p>Можливість кар’єрного росту</p> <p>Можливість бронювання</p> <p>На період воєнного стану додаткові премії</p> <p>Якщо Ви готові приєднатися до важливої справи та маєте бажання працювати у динамічному середовищі, надсилайте резюме з фото на адресу:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель англійської мови Початкова школа "ЮНІ" договірна
Завідувач навчальної лабораторії КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 9000 грн.
Начальник відділу міжнародних зв'язків КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 11000 грн.
Методист (по роботі з іноземними студентами) КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 12000 грн.
Викладач (вчитель) німецької або англійської мови в онлайн ш... VIRA Online Language Scho... договірна
Викладач англійської мови Flash 20000 грн.
Викладач англійської, німецької мов Афина, учебный центр 21000 грн.
Вихователь дитячого садка Заклад дошкільної освіти ... 9000 грн.
Музичний керівник в дитячий садок Заклад дошкільної освіти ... 9000 грн.
Кухар у дитячий садок Заклад дошкільної освіти ... 6500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: