Вакансія Копірайтер-перекладач (англійська мова), Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Копірайтер-перекладач (англійська мова) (Сool.club). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Наука, освіта, переклади / Копірайтер-перекладач (англійська мова)

На 19.07.2024 в нашій базі:  161 вакансій,   310 резюме

Вакансія: Копірайтер-перекладач (англійська мова) (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Потрібні Копірайтери для написання текстових робіт англійською мовою високого рівня грамотності.</p> <p><strong><strong>Віддалено. Можно без досвіду роботи. </strong><strong>Використання AI-tools для написання тексту заборонено!</strong></strong></p> <p><strong>Ваші обов'язки:</strong></p> <ul><li> <p>написання унікальних текстів, статей та академічних робіт на англійській мові самої різної тематики і рівня складності (література, економіка, філософія, фінанси і т. д.) по заданим вимогам і інструкціям.</p> </li> </ul><p><strong>Наші вимоги:</strong></p> <ul><li>знання англійської на рівні достатньому для написання дійсно грамотних текстів!</li> <li>вміння дотримуватися інструкцій і термінів</li> <li>бажання працювати якісно і заробляти більше</li> </ul><p>Буде плюсом:</p> <ul><li>якщо ви знайомі з академічним стилем письма</li> <li>наявність навичок швидкого пошуку, аналізу інформації</li> </ul><p><strong>Варіанти співпраці:</strong></p> <ul><li><strong>Full-time writers </strong>- 20-40 сторінок в тиждень по фіксованому графіку.</li> <li>Є різні плюшки для фултайм райтерів: оплата відпустки, оплата витрат на спорт і техніку! Підійде як основна зайнятість.</li> <li><strong>Part-time writer </strong>- 10-30 сторінок в тиждень за зручним для вас, заздалегідь узгодженим графіком. Обов'язковими будуть кілька нічних змін в місяць.</li> <li>Надбавка 30% за роботу в нічні години. Підійде як підробіток.</li> <li>Оплата за сторінку (275 слів) в середньому $ 5 - $ 7, до $ 20</li> <li>Чим більше і якісніше пишете, тим вище рейтинг і ставка оплати.</li> </ul><p><strong>Чи готові спробувати ?!</strong></p> <p>Запрошуємо зареєструватися у нас на сайті, написати успішно пробне есе і співпрацювати з нами за зручним для Вас графіком.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель англійської мови Початкова школа "ЮНІ" договірна
Завідувач навчальної лабораторії КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 9000 грн.
Начальник відділу міжнародних зв'язків КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 11000 грн.
Методист (по роботі з іноземними студентами) КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 12000 грн.
Викладач (вчитель) німецької або англійської мови в онлайн ш... VIRA Online Language Scho... договірна
Викладач англійської мови Flash 20000 грн.
Викладач англійської, німецької мов Афина, учебный центр 21000 грн.
Вихователь дитячого садка Заклад дошкільної освіти ... 9000 грн.
Музичний керівник в дитячий садок Заклад дошкільної освіти ... 9000 грн.
Кухар у дитячий садок Заклад дошкільної освіти ... 6500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: