Вакансія Копірайтер-перекладач (англійська мова), Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Копірайтер-перекладач (англійська мова) (Сool.club). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Наука, освіта, переклади / Копірайтер-перекладач (англійська мова)

На 04.10.2023 в нашій базі:  138 вакансій,   465 резюме

Вакансія: Копірайтер-перекладач (англійська мова) (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Херсон
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Потрібні Копірайтери для написання текстових робіт англійською мовою високого рівня грамотності.</p> <p><strong><strong>Віддалено. Можно без досвіду роботи. </strong><strong>Використання AI-tools для написання тексту заборонено!</strong></strong></p> <p><strong>Ваші обов'язки:</strong></p> <ul><li> <p>написання унікальних текстів, статей та академічних робіт на англійській мові самої різної тематики і рівня складності (література, економіка, філософія, фінанси і т. д.) по заданим вимогам і інструкціям.</p> </li> </ul><p><strong>Наші вимоги:</strong></p> <ul><li>знання англійської на рівні достатньому для написання дійсно грамотних текстів!</li> <li>вміння дотримуватися інструкцій і термінів</li> <li>бажання працювати якісно і заробляти більше</li> </ul><p>Буде плюсом:</p> <ul><li>якщо ви знайомі з академічним стилем письма</li> <li>наявність навичок швидкого пошуку, аналізу інформації</li> </ul><p><strong>Варіанти співпраці:</strong></p> <ul><li><strong>Full-time writers </strong>- 20-40 сторінок в тиждень по фіксованому графіку.</li> <li>Є різні плюшки для фултайм райтерів: оплата відпустки, оплата витрат на спорт і техніку! Підійде як основна зайнятість.</li> <li><strong>Part-time writer </strong>- 10-30 сторінок в тиждень за зручним для вас, заздалегідь узгодженим графіком. Обов'язковими будуть кілька нічних змін в місяць.</li> <li>Надбавка 30% за роботу в нічні години. Підійде як підробіток.</li> <li>Оплата за сторінку (275 слів) в середньому $ 5 - $ 7, до $ 20</li> <li>Чим більше і якісніше пишете, тим вище рейтинг і ставка оплати.</li> </ul><p><strong>Чи готові спробувати ?!</strong></p> <p>Запрошуємо зареєструватися у нас на сайті, написати успішно пробне есе і співпрацювати з нами за зручним для Вас графіком.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач англійської, польської, іспанської,німецької, італі... Студія вивчення іноземних... 10000 грн.
Заступник директора з навчально-виховної роботи позашкільног... КОПНЗ «Буковинський центр... 9000 грн.
Менеджер по продаже образования за рубежом Study British 3500 грн.
Викладач іноземної мови In Class 10000 грн.
Няня-гувернантка зі знанням анг.мови, 5 днів в тиждень, Голо... Дом счастья 37500 грн.
Вчитель англійської мови Чернівецький ліцей інозем... 20000 грн.
Вихователь у міжнародну школу Британська міжнародна шко... договірна
Вчитель фізичного виховання Британська міжнародна шко... договірна
Менеджер в виконавчий відділ Dipservis 8000 грн.
Асистент вчителя СЗШ № 95 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: