Вакансія Регіональний керівник, Чернігів. Пошук роботи в Чернігові - Робота Регіональний керівник (Павловська Наталія Євгеніївна). Шукаю роботу в Чернігові.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

вакансії Чернігові / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Регіональний керівник

На 22.02.2024 в нашій базі:  135 вакансій,   313 резюме

Вакансія: Регіональний керівник (в Чернігів)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Опис вакансії</p> <p><strong>Запрошуємо</strong> Тебе стати частиною <strong>успішної </strong>команди у мережу пекарень «Ваш ЛАВаш».</p> <p>На ринку <strong>України з 2020 </strong>року ми забезпечуємо гостей свіжим хлібом (лавашем) та смачною випічкою, кожного дня. Мьогодні мережа налічує 42 пекарні по Україні, наша сторінка: vash-lavash.com/</p> <p>Ми <strong>шукаємо відповідальну та енергійну людину, якій можемо довірити пекарні </strong>у місті Львів або у Львівській області. У зв’язку з нашим стрімким ростом, ми шукаємо людину, яка БУДЕ <strong>керувати діяльністю 7−10 локацій</strong> та забезпечувати їх ефективну роботу.</p> <p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ol><li><strong>Забезпечення безперебійної роботи пекарень</strong>,</li><li><strong>Збільшувати </strong>прибуток,</li><li>Зменшення витрат.,</li><li><strong>Управління</strong> командою пекарень.,</li><li><strong>Забезпечити</strong> оптимальний рівень продажів, рентабельності, інвентаризацій та якості обслуговування.,</li><li><strong>Піклуватись про розвиток кожної локації та керівного складу (довіреного куща)</strong>.</li><li>Аналіз основних показників торгової точки — рекомендації для виконання підлеглим;</li><li>Контроль <strong>дотримання стандартів</strong> компанії;</li><li><strong>Участь в проектах </strong>Компанії.</li><li>Моніторинг конкурентів.</li></ol><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>Висока <strong>відповідальність</strong> та саморганізованість;</li><li>Орієнтація на <strong>результат</strong> та <strong>наполегливість</strong> в роботі;</li><li><strong>Досвід</strong> роботи у сфері обслуговування, роздрібної торгівлі, FMCG, HORECA буде перевагою;</li><li>Вміння <strong>планувати </strong>свою роботу, роботу команд та ставити приорітетні завдання;</li><li><strong>Висока</strong> комунікабельність та навички управління персоналом;</li><li><strong>Досвід роботи</strong> в роздрібній торгівлі на керівній посаді від 1 року;</li><li>Наявність авто — буде перевагою (є амортизація);</li><li><strong>Впевнений користувач ПК;</strong></li><li><strong>Лідер, управлінець та мотиватор.</strong></li></ul><p><strong>Надаємо:</strong></p> <ol><li><strong>Конкурентну</strong> заробітну плату, вищу ринкової на 27+%;</li><li>Розвиток та кар'єрні <strong>можливості</strong>;</li><li>Роботу у <strong>дружньому</strong> колективі;</li><li>Т<strong>ренінги та навчання</strong> від провідних фахівців;</li><li>О<strong>рганізація активного дозвілля;</strong></li><li>В<strong>тілення і реалізація</strong> власних ідей;</li><li><strong>Графік</strong> пн-пт. 9:00—18:00;</li><li>Офіс в центрі м.Львів з гарною терасою;</li><li>Стабільність та впевненість, адже ми щодня розвиваємось;</li><li>Систематична та вчасна виплата зарплати щомісяця;</li><li>Офіційне працевлаштування;</li></ol><p><strong>Дуже чекаємо на резюме своєї/свого майбутньої/майбутнього колеги!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Повар в семью Ирпень Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.
Повар в семью в Ирпень, Киевская обл. Полехина Ю. 36500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: