Робота Чернігів: Сільське господарство, агробізнес - вакансії, Робота в Чернігові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Сільське господарство, агробізнес.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансії в Чернігові / Вакансії в Чернігові / Вакансії Сільське господарство, агробізнес, Чернігів

На 13.11.2019 в нашій базі:  48 вакансій,   2748 резюме

Робота в Чернігові в рубриці Сільське господарство, агробізнесНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Сільське господарство, агробізнес в Чернігові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Сільське господарство, агробізнес»).


По вашому запиту знайдено: 71 вакансій
 • На постоянную работу требуется водитель грузовой машины зерновоз (Маз с полуприцепом и Ман сцепка). Постоянные рейсы на Николаев с Днепропетровской обл.

  Владимир

  ...
 • Машиніст екскаватора терміново потрібен на постійне місце роботи в компанію по будівництву магістральних трубопроводів і компресорних станцій по Україні. Робота по регіонам. З/п: 16 000 грн + компенсація відряджень + проживання за рахунок компанії.

  ...
 • В друкарню потрібні Оператори пост.друкарського обладнання (термобіндер Horizont, підбірка Duplo) ДР від 3 років. З/п від 11000 грн/міс. Підробіток від 50-65 грн/год.Друкарня знаходиться на Подолі, недалеко від ст.м «Тараса Шевченка». Резюме відсилати на пошту або телефонувати....
 • В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. График три-через-три. З/п 7 000 грн. в мес...

 • Вакансія: Истопник-хозяйственик

  ООО «ГИДРОТЕХПРОЕКТ»

  В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. График три-через-три. З/п 7 000 грн. в мес...

 • В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.
  Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.
  Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.
  Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, вскапывание огорода, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. Гра...

 • Вакансія: Истопник-хозяйственик

  ООО «Межведомственный центр инженерных изысканий»

  В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.
  Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.
  Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.
  Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, вскапывание огорода, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. Гра...

 • Требования: Опыт работы со скотом не только с оленями, профильное образование: сельско-хозяйственное, лесное хозяйство, зоология, охотничте хозяйство.

  Обязанности: Организация работы на оленьей ферме, уход за животными, приготовление кормов, контроль за выполнением планов кормления, работа на тракторе.

  Условия: Жилье бесплатно, возтможность охотиться, стабильна...

 • Французская лесопильная компания SPO — Scierie открывает вакансию «Вальщик леса».

  Работа в команде.

  Вырубка и формование древесины длиной 2 м для деревообрабатывающей и изготовления дров.

  Опыт работы обязателен.

  Чистая заработная плата — 1500 € в месяц плюс премии, если делаете более 250 тонн в месяц.

  Чистая заработная плата не включает в ...

 • В Финляндию (г.Турку) приглашаются разнорабочие мужчины и женщины (можно семейные пары) на работу по выращиванию и сбору помидоров и огурцов.
  Обязанности:
  •полив саженцев;
  •высадка саженцев;
  •подвязка растений;
  •сбор и сортировка помидоров и огурцов
  Зарплата 11 евро/ч 6 дней в неделю, 8-и часовой рабочий день. Возможны переработ...


Пошук роботи в Чернігові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернігові. Пошук роботи в Чернігові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Сільське господарство, агробізнес з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернігів і вакансії Чернігові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: