Робота Чернігів: Робота без кваліфікації - вакансії, Робота в Чернігові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Робота без кваліфікації.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансії в Чернігові / Вакансії в Чернігові / Вакансії Робота без кваліфікації, Чернігів

На 28.02.2021 в нашій базі:  50 вакансій,   353 резюме

Робота в Чернігові в рубриці Робота без кваліфікаціїНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Робота без кваліфікації в Чернігові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Робота без кваліфікації»).


По вашому запиту знайдено: 873 вакансій
 • Вакансія: Рабочие на Ауди Фольксваген в Польшу

  Посредническая группа Александра Фотымы

  Требуются разнорабочие (семейные пары или мужчины) на завод Ауди Фольксваген. Изготовление, упаковка и покраска пластмассовых изделий к автомобилям. З.п. от 14 зл.ч. Рабочий день: 8-10 часов. Работа в 2 смены, есть ночные. Первые 2 недели обучения - по 8 часов. Ограничение возраста: желательно до 45 лет. Проживание: 350 зл.м. Работа в р-не Торуня. Легальный контракт и пребыв...

 • Вакансія: Рабочие на пищевое производство в Польшу

  Посредническая группа Александра Фотымы

  На предприятие по изготовлению халвы нужны мужчины или семейные пары.

  Обязанности женщин:

  уборка рабочих мест, сборка групповой упаковки, упаковка единичных пакетов в групповую упаковку, укладка продукции на поддоны, перемещение палет ручной тележкой, высыпание продукции в большие емкости, ручная сборка упаковки, помощь в переоборудовании линии продукции, смешива...

 • Вакансія: Разнорабочие в Германию

  Посредническая группа Александра Фотымы

  Потребуємо до Німеччини різноробочих на укладку кабелів під тротуарною бруківкою (демонтаж і монтаж бруківки).

  Безкоштовне проживання і доїзд до праці!

  Працювати по 10 годин 5 днів на тиждень і щодруга субота по 10 год.

  Оформлення в Бидгощі.

  Все легально!

  Пишіть та телефонуйте на Вайбер!

  ...
 • Вакансія: Разнорабочие в Польшу

  Посредническая группа Александра Фотымы

  Нужны разнорабочие в цех по производству и реставрации яхт.

  Ламинирование (живицей) или шлифовка (болгаркой) поверхности яхт.

  Обслуживание электроинструментов.

  Принимаем также семейные пары, для женщин полегче работа.

  З/п 14-20 зл. в час (первый месяц 14 зл. в час, потом ставка увеличивается), проживание бесплатно в хостеле или в квартирах.

  Рабо...

 • Обязанности:

  • Консультация потенциальных клиентов рекламного характера;
  • Получение эл. писем;
  • Внесение информации в базу данных;
  • Работа по увеличению товарооборота компании.

  Требования:

  • Рассматриваем кандидатов и без опыта работы, при этом для нас...
 • Потрібні робочі (жінки або сімейні пари) для роботи в будинках для людей похилого віку в Німеччину. Вимоги: наявність закордонного паспорта обов'язково, працьовитість, вік від 18 до 60 років, без шкідливих звичок, працьовитість, знання німецької мови не обов'язково. Обов'язки: прибирати в кімнатах, видавати ліки, супроводжувати на прогулянки, супроводжувати до медичних уста...

 • Потрібні робочі (жінки або сімейні пари) для роботи в будинках для людей похилого віку в Німеччину. Вимоги: наявність закордонного паспорта обов'язково, працьовитість, вік від 18 до 60 років, без шкідливих звичок, працьовитість, знання німецької мови не обов'язково. Обов'язки: прибирати в кімнатах, видавати ліки, супроводжувати на прогулянки, супроводжувати до медичних уст...

 • Требования: от 3 лет опыт, возраст от 25 -40 лет, опыт работы с профессиональным инвентарем

  Условия работы: полный рабочий день, 20 выходов в месяц

  Обязанности: уборка квартир,офисов, мойка окон и витрин, химчистка мягкой мебели и ковролина


  ...
 • Вакансія: Охоронник

  Управління державної охорони України

  Требования:
  Для чоловіків до 35 років, які пройшли службу в Армії, без судимості, які проживають в Києві або Київській обл. Можна і без служби в Армії (до 28 років), без обмежень по здоров'ю (придатних для служби в Армії). Служба в держ. структурі, за контрактом (контракт на 3 роки, не ЗСУ).

  Обязанности:
  Охорона об'єктів, допуск на об'єкт, контрольно-пере...

 • У компанію PROMOua потрібні промоутери ,роздача листівок.  Якщо ти амбітний і креативний, націлений на результат, любиш спілкуватися з людьми і робити їх життя кращим, то ми чекаємо тебе в нашому дружному колективі.

  Візьми участь у конкурсі на вакансії промоутера і влийся в новий потік цікавої та динамічної роботи.  Умови роботи:


Пошук роботи в Чернігові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернігові. Пошук роботи в Чернігові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Робота без кваліфікації з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернігів і вакансії Чернігові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: