Робота Чернігів: Логістика, доставка, склад - вакансії, Робота в Чернігові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Логістика, доставка, склад.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансії в Чернігові / Вакансії в Чернігові / Вакансії Логістика, доставка, склад, Чернігів

На 25.02.2021 в нашій базі:  54 вакансій,   354 резюме

Робота в Чернігові в рубриці Логістика, доставка, складНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Логістика, доставка, склад в Чернігові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Логістика, доставка, склад»).


По вашому запиту знайдено: 485 вакансій
 • Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, АШАН, NOVUS, МЕГАМАРКЕТ, FURSHET, ТАВРІЯ В, ВАРУС, Еко маркет ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 15 містах України Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава,...

 • Zakaz.ua — провідний оператор ринку, будує службу доставки, яка змінить підхід українців до покупки продуктів в супермаркеті. Ми молода компанія, що володіє технологіями і яка прагне до глобального масштабування. Для нас важливий кожен співробітник, тому що всі приймають рішення, в значній мірі впливають на кінцевий результат і успіх нашої компанії.

  Вимоги:

  • ...
 • Вакансія: Водитель грузовика - Чехия

  ТРАНСПОРТНАЯ КОМПАНИЯ ЧЕХИЯ - DOPRAVA Z?RUBA


  Водительские права на грузокик : C + CE, профессиональные права, действующая цифровая карта водителя, выписка o несудимости, надежность.Документы оформляем мы. Пошлите своё резюме на : oxana.tumova@bb-tg.cz или на WhatsApp или Viber звонить только в рабочее время 8:00- 16:00 +420737277566 Оксана Тумова
  ...
 • Компании «ОМиС» - Крупнейшему производителю межкомнатных дверей и отделочных строительных материалов в Украине, требуется грузчики на склад готовой продукции. Работа временная.

  Обязанности: Погрузочно-разгрузочные работы межкомнатных дверей.
  Погрузки осуществляются в паре.

  График работы: 8-ми часовой рабочий день.
  Оплата 50 грн/час. Расчет в...

 • Вакансія: Приемщик

  Белоцерковский Механический Завод

  Заводу по переработке вторсырья (пластиковая тара) требуются приемщики.
  Завод находится по адресу: г.Белая Церковь, ул. Леваневского, 87.

  Требования:
  - Пунктуальность;
  - Ответственность;
  - Работоспособность;
  - Без вредных привычек.

  Обязанности:
  - Участие в погрузочно-разгру...

 • Вакансія: Водитель на своем автомобиле

  Курьерская служба Курсор Экспресс

  Требования: Компании Fedex/TNT требуется водитель со своим автомобилем типа Renault Kangoo, Fiat Doblo, Ford Courier, Renault Trafic в хорошем состоянии, грузовой вариант, на газу. Соискатель должен хорошо знать город, иметь опыт в сфере доставки не менее 3 лет. Коммуникабельность, аккуратность, интеллект, адекватность - строго обязательны

  Обязанности: Доставка и заб...

 • Вакансія: Менеджер ВЭД

  ООО ПартнерДнепр

  Наша компания является крупным трейдером промышленного сырья, и зарекомендовала себя как надежный поставщик европейских и азиатских производителей.

  Мы стремимся к постоянному развитию и расширению ассортимента.

  Сейчас открываем новое направление - полимерные материалы и нефтехимия.

  Ищем себе в команду менеджера ВЭД.

  Основные требования:

  <...
 • Ищем Менеджера интернет магазина, оператора ПК (р-н 7км).


  Требования:

  - Опыт работы в интернет магазине (приветствуется);

  - Уверенный пользователь ПК и офисных программ (office, в частности xls, браузер, CRM сайта, 1С или аналоги);

  - Знания первичной бухгалтерии (приветствуется);

  - Усидчивость, скурпулезность и внимательность...

 • Водитель категории «E» с опытом работы не менее 10 лет по трудовой книжке.

  Только официальное трудоустройство!

  Международные перевозки.

  Должностной оклад в зарплату включены все налоги на з/п.

  • Оплата труда 40000 грн
  • Вахтовый метод работы
  • Иногородним предоставляется общежитие
  • Обязательно иметь при себе водительские права, т...
 • Компанії "АЛЛО" потрібен Комплектувальник. Графік роботи: 5 робочих/2 вихідних. Місце роботи: Київська обл., с. Мартусівка. Є розвозка.Стабільна виплата з/п + премії. Офіційне оформлення. Службовий одяг. Відпустка 24 дні....

Пошук роботи в Чернігові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернігові. Пошук роботи в Чернігові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Логістика, доставка, склад з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернігів і вакансії Чернігові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: