Робота Чернігів: Дизайн, творчість - вакансії, Робота в Чернігові. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Дизайн, творчість.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернігові є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернігові в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернігові або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернігові!

Вакансії в Чернігові / Вакансії в Чернігові / Вакансії Дизайн, творчість, Чернігів

На 20.10.2020 в нашій базі:  62 вакансій,   313 резюме

Робота в Чернігові в рубриці Дизайн, творчістьНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Дизайн, творчість в Чернігові. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Дизайн, творчість»).


По вашому запиту знайдено: 86 вакансій
 • Вакансія: Дизайнер штор

  WinDesign, компания

  Требуется дизайнер в салон штор.Требования:опыт работы или желание обучаться данной профессии,умение рисовать скетчи и эскизы,коммуникабельность,знание специфики работы с тканями,желание работать .Предпочтение соискателям от 30 лет до 45. З/П ставка + проценты.


  ...
 • Требования:

  Для магазина элитного женского белья. Ищем девушек для съемки рекламного ролика, так же для проведения фотосессий на упаковочных материалах собственного производства.

  Нам нужны пышные модели от 46 по 50 (модель PLUS SIZE )

  А также модели от 42 до 44

  Параметры PLUS SIZE ОБ не меньше 100см приветствуются с фигурой «ГРУША»

  <...
 • Иллюстрирование авторской поэзии для детей и\или создание плакатов + открыток, карт, путеводителей, игр, объёмных картонных изделий

  Требования: Творческий креатив, ГОТОВНОСТЬ СОЗДАВАТЬ СОВРЕМЕННЫЙ РЕАЛИЗМ

  Хорошие Иллюстрации хорошей Поэзии для Детей - имеют мощный потенциал творить детское сознание, "ЛЕПИТЬ", создавать ребён...

 • Требования: Укр: ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ, КРЕАТИВНІСТЬ, ГОТОВНІСТЬ ТВОРИТИ СУЧАСНИЙ РЕАЛІЗМ

  Рос: ТВОРЧЕСКОЕ МЫШЛЕНИЕ, КРЕАТИВНОСТЬ, ГОТОВНОСТЬ ТВОРИТЬ СОВРЕМЕННЫЙ РЕАЛИЗМ

  Обязанности: Укр: СТВОРЮВАТИ ІЛЮСТРАЦІЇ для ДІТЕЙ, ПЛАКАТИ, ЛИСТІВКИ, МАПИ, ПУТІВНИКИ, ІГРИ, ОБ'ЄМНІ ВИРОБИ з КАРТОНУ...

  Рос: СОЗДАВАТЬ ИЛЛЮСТРАЦИИ для ДЕТЕ...

 • Требования: Требуется дизайнер лого и полиграфии. Опыт работы более 3 лет.

  1)желательно иметь наработанный опыт работы,ссылку на портфолио с работами по разработке лого и полиграфии и креативное мышление

  2) знание допечатной подготовки по полиграфии.,

  3)умение грамотно подать и описать свою работу на мокапах.,

  4) минимальное знание англ.яз(немец...

 • Опис вакансії

  В компанії відкрита вакансія 3D-моделер, відтворення 3D моделей будинків у ПЗ SketchUp. Вміння працювати в SketchUp або інших графічних редакторах буде перевагою для отримання вакансії, та ми також розглядаємо кандидатів без досвіду, всьому навчимо!

  Ми пропонуємо навчання з подальшим працевлаштуванням!

  Вимоги:

  • бажано до 30 років
  • Опис вакансії

   В компанії відкрита вакансія 3D-моделер, відтворення 3D моделей будинків у ПЗ SketchUp. Вміння працювати в SketchUp або інших графічних редакторах буде перевагою для отримання вакансії, та ми також розглядаємо кандидатів без досвіду, всьому навчимо!

   Ми пропонуємо навчання з подальшим працевлаштуванням!

   Вимоги:


   Пошук роботи в Чернігові: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернігові. Пошук роботи в Чернігові за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Дизайн, творчість з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернігів і вакансії Чернігові на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: